A.D.2003 |
|
Dowództwo Marynarki Wojennej |
|
Zasadnicze siły |
|
3 Flotylla Okrętów – Gdynia 31 dywizjon Okrętów Rakietowych 32 dywizjon Okrętów Rakietowych dywizjon Okrętów Podwodnych dywizjon Okrętów Szkolno-Badawczych grupa Okrętów Rozpoznawczych Baza Techniczna MW – Gdynia Komenda Portu Wojennego – Gdynia |
8 Flotylla Obrony Wybrzeża – Świnoujście 2 dywizjon Okrętów Transportowo-Minowych 12 dywizjon Trałowców 16 dywizjon Kutrów Zwalczania Okrętów Podwodnych – Kołobrzeg 8 batalion saperów MW – Dziwnów 4 batalion minowania – JW 3094 Dziwnów 30 kompania przeciwchemiczna – Dziwnów 8 dywizjon artylerii przeciwlotniczej – Międzyzdroje (przemianowany na 8. dplot z dniem 1.I.2003) 8 dywizjon przeciwlotniczy – Międzyzdroje -> I.2003 -> Dziwnów (przemianowany z 8. daplot z dniem 1.I.2003) 8 Rejon Obserwacji i Łączności – Świnoujście Komenda Portu Wojennego – Świnoujście 42 dywizjon Pływających Jednostek Pomocniczych Komenda Portu Wojennego – Kołobrzeg |
|
|
Brygada Lotnictwa Marynarki Wojennej – Gdynia 28 eskadra lotnicza MW – Gdynia (sformowano 1.I.2003) 29 eskadra lotnicza MW – Darłowo (sformowano 1.I.2003) 30 eskadra lotnicza MW – Siemirowice (sformowano 1.I.2003) 43 Baza Lotnicza MW – Gdynia (sformowano 1.I.2003) 44 Baza Lotnicza MW – Siemirowice (sformowano 1.I.2003 ) Komenda Lotniska nr 2 – Darłowo (sformowano 1.I.2003) |
9 Flotylla Obrony Wybrzeża im. kontradm. Włodzimierza Steyera – Hel 13 dywizjon Trałowców – Hel 11 dywizjon Ścigaczy Okrętów Podwodnych – JW 4820 Hel 43 batalion saperów MW – Rozewie 55 kompania przeciwchemiczna – Rozewie 9 dywizjon artylerii przeciwlotniczej – Ustka (przemianowany na 9. dplot z dniem 1.I.2003) 9 dywizjon przeciwlotniczy – Ustka (przemianowany z 9. daplot z dniem 1.I.2003) 7 Rejon Obserwacji i Łączności – Hel Komenda Portu Wojennego – Hel |
Centrum Operacji Morskich – Gdynia |
Jednostka Specjalna MW „Formoza” – Gdynia |
1 Morski Pułk Strzelców – JW 1479 Gdynia |
11 Pułk Łączności – Wejherowo Węzeł Łączności MW – Gdynia |
6 Oliwski Ośrodek Radioelektroniczny – Gdynia |
Biuro Hydrograficzne MW – Gdynia dywizjon Zabezpieczenia Hydrograficznego MW – Gdynia |
Centralna Składnica MW – Gdynia |
9 Składnica Sprzętu Inżynieryjnego i Materiałów Wybuchowych – Wejherowo |
12 Składnica Żywnościowa – Gdynia |
14 Składnica MW – Ustka |
24 Składnica MW – Darłowo |
35 Składnica MPS MW – Dębogórze |
Laboratorium MPS MW – Dębogórze |
Centralny Zakład Sprzętu Ratowniczego MW – Gdynia |
Ośrodek Metrologii MW – Gdynia |
|
Szkolnictwo |
|
Akademia Marynarki Wojennej – Gdynia |
Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej – Ustka |
Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego MW – Gdynia |
Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego – Gdynia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|